Віра Кравченко

Психолог, консультація англійською мовою
Працюю с темами:
 • Різні кризи і складні зміни.
  Втрата, адаптація до нового середовища проживання, кризи ідентичності (“втрата” і “пошук себе”), відновлення після пережитого насильства.
  Мені цікаві теми сепарації, індивідуації, регуляції кордонів у відносинах. Я досить вільна в діалозі про залежність від алкоголю, речовин, відносин.
 • Консультую англійською мовою.
Моя освіта:
 • 2003-2007 – Київський Національний Лінгвістичний Університет, спеціалізація «Французька та англійська філологія та зарубіжна література».
  2012-2017 – Київський Гештальт Університет, «Професійне навчання гештальт-терапевтів і гештальт-консультантів» (тренер Олена Колобовнікова).
  Приватна практика з 2013 року.
  З 2015 року працюю адміністратором і асистентом групових терапевтичних і навчальних проектів в Київському Гештальт Університеті. Також маю досвід роботи перекладачем на психологічних заходах і супроводу клієнтів як перекладач на їх індивідуальних сесіях з англомовними терапевтами.
Про себе

Я працюю російською, англійською та українською мовами. У своїй роботі я зустрічалася і готова зустрічатися з темами різних криз і складних змін; працюю з втратою, адаптацією до нового середовища проживання, кризами ідентичності ( “втрата” і “пошук себе”), відновленням після пережитого насильства. Мені цікаві теми сепарації, індивідуації, регуляції кордонів у відносинах. Я досить вільна в діалозі про залежність від алкоголю, речовин, відносин.

 

Приватне
Живу з невичерпним інтересом до відносин – людини з собою, людини з іншими, людини зі світом. В окремій категорії: відносини людини і собаки, дуже люблю свою.