Анна Гаєвська

Сімейний психолог
Працюю с темами:
 • Робота з кризами
  Психотерапія залежностей
  Психотерапія харчової поведінки
  Залежності в стосунки
  Робота з горем і втратою
  Панічні атаки
Моя освіта:
 • Київський Національний Унивеситет ім. Тараса Шевченка. Спеціальність «Психологія».
  Інститут практичної психології «Іматон» м.Санкт-Петербург, програма підвищення кваліфікації «Школа тренерської майстерності. Алгоритми роботи з особистісними проблемами ».
  Інститут практичної психології «Іматон» м.Санкт-Петербург, програма підвищення кваліфікації «Школа тренерської майстерності. Індивідуальна психологія А. Адлера ».
  Міжрегіональний інститут гештальт-терапії і мистецтва м Київ «Системна сімейна терапія».
  Український гештальт інститут авторська програма «Московський гештальт інститут»
  г. Киев «Теорія і практика гештальт-терапії» (ІІ – щабель).
  Білоруський державний університет м.Мінськ курс професійного навчання «Психотерапія сексуальних дисфункцій і подружнього дисгармонії».
  Інститут психології ім. Г.С. Костюка НАПН України Міжнародна соціально-психологічна школа г. Киев підвищення кваліфікації за фахом “Індивідуальне консультування”.
  Територія психології г. Киев Сертифікований Майстер Нейро-лінгвістичного Програмування.
  Institut für Psychosiziale Forschung und Persölichkeitsförderung e.V. (Німеччина) за сприяння Центру психологічної освіти і Підвищення кваліфікації (Україна) майстерня доктора медичних наук Г.Я. Пилягіної “Психіатрична пропедевтика”
  Київський інститут раціонально-інтуїтивної психотерапії «Школа психолога-консультанта: базові методи консультування і терапії» 2016.
  Центр розвитку особистості Training box, г. Киев психологічне консультування “Психологічне консультування в когнітивно-поведінковому підході”.
  Приватна практика з 02.2015 року.
О себе

У кожного з нас бувають складні періоди в житті і іноді ми не в силах впоратися самостійно. Я працюю в напрямках гештальт – терапії та когнітивно – поведінкової терапії. Ви можете звернутися до мене, якщо ви хочете підвищити самооцінку, вибудувати гармонійні відносини, впоратися кризою, впоратися зі своєю тривогою, вирішити внутрішні і міжособистісні конфлікти. Якщо Ви переконані, що Ви прийшли в цей світ бути щасливим і радіти, я постараюся допоможе Вам пережити складний період і прийти до тієї бажаної життя. Індивідуальне консультування, психотерапія; терапія пари.