Якщо ще недавно не прийнято було говорити про те, що ти ходиш до психолога або проходиш терапію, то на сьогоднішній день мати особистого психолога так само буденно, як мати особистого стоматолога або іншого фахівця.

Тому багато хто задається питанням де знайти хорошого психолога? Відповідь очевидна – в нашому психологічному центрі Зебра. Наш центр був заснований як місце з особливою атмосферою, де кожен, хто потребує підтримки – отримує її.

Всі фахівці нашого центру не просто компетентні психологи – психотерапевти, але ще і люди, яким не чужі всі Ваші почуття і переживання. Ми приділяємо особливу увагу високим стандартам і професійної етики при спілкуванні з клієнтами. У нас працюють тільки найкращі психологи Києва, які можуть забезпечити Вам комфорт, розуміння, професійний підхід і звичайно ж анонімність.

Якщо Ви прийняли рішення пройти терапію, перед Вами стоїть завдання вибрати собі фахівця, який пройде з Вами шлях до усвідомлення і подолання себе, пошуку внутрішнього ресурсу для повноцінної щасливою і гармонійного життя.

Рекомендуємо Вам прийти на консультацію в наш Психологічний центр. Тут Ви без сумнівів зможете знайти саме Вашого людини-психолога, як для разової консультації, так і для тривалої психотерапії.

Послуги психолога, які надаються в психологічному центрі Зебра

price 1
Консультація керівника центру
Індивідуальна консультація
price 3
Індивідуальна терапія
Консультація дітей і підлітків
price 5
Сімейна терапія
Психіатр
price 7
Консультація психотерапевта (англ, франц, нім)
price 8
Skype консультація

Ще у нас Ви можете пройти психодіагностику, в тому числі і по профорієнтації. Також в нашому психологічному центрі консультує психіатр. Психологи центру Зебра зможуть залучити його для постановки діагнозу або отримання додаткової консультації, якщо виникне така необхідність. А це без сумніву підвищує якість надаваних в нашому психологічному центрі послуг.

Якщо у Вас виникли питання, або Ви готові записатися на консультацію до наших психологам – телефонуйте! Ми будемо раді пройти з Вами шлях до успішної, повноцінної і щасливого життя!