Психолог для підлітка в Києві

Якщо Вам потрібен психолог для підлітка в Києві, Ми до Ваших послуг. Психологічний центр Зебра – це місце, де завжди готові допомогти і підтримати у важкий період.

 

Без сумнівів підлітковий вік приносить чимало клопоту як батькам і вчителям в школі, так і самій дитині. Відносини з однолітками виходять на новий рівень, адже змінюються інтереси відповідно до віку. Перше кохання і перші розчарування на тлі бурхливих гормонів змінюють звичну поведінку і світосприйняття підлітка.

 

Батьки не завжди розуміють, що відбувається з їх підростаючим дитиною, та й підліток не завжди може пояснити свої вчинки і почуття. Тут і виникає необхідність залучити фахівця, який зможе побудувати міст через прірву, яка утворилася між підлітком і його сім’єю.

 

У Нас в Зебра психологи стануть для підлітка в першу чергу тим дорослим товаришем, який допоможе легко і правильно увійти в доросле життя. Не бійтеся звертатися за допомогою, адже це може суттєво полегшити Ваше життя.

Психологічна підтримка підлітків

Психологічна підтримка підлітків дуже необхідна, особливо в ситуації, коли батько ще не адаптувався до змін, які відбуваються з його дорослішає дитиною і не може самостійно надати необхідну підтримку. В такому випадку, тим самим дорослим – довіреною особою може стати для підлітка психолог.

Фахівець допоможе підлітку розібратися з тривогами і страхами, які незмінно супроводжують дорослішання і знайти спільну мову з сім’єю. Підлітки проходять складний етап сепарації. Це важливий і дуже тривожний для сім’ї період. Підліток вже не дитина і перестає бути частиною злагодженої сімейної структури. Він починає позиціонувати себе як особистість з власними бажаннями, прагненнями і особистим простором.

Багато батьків відчувають стрес від таких змін і замість того, щоб проявити розуміння і дорослість починають применшувати важливість бажань підлітка і продовжують виховувати його за своїми особистими лекалами. Однак, правильна сепарація, дасть можливість побудувати міцні сімейні взаємини і дасть гарантію близького емоційного контакту в подальшому між двома дорослими людьми.

Саме на цьому етапі психологічна підтримка підлітку важлива найбільше. Тому як зіпсовані відносини в цьому віці спричинять за собою холодність до батьків в майбутньому.

Психологічна допомога батькам підлітків

Без сумнівів психологічна допомога потрібна і батькам підлітків. Зрозуміти, що відбувається в голові дитини, який ще вчора сидів на колінах і розповідав смішні історії, а сьогодні закриває від Вас двері своєї кімнати буває не просто. Але ще складніше правильно реагувати на подібні дії з боку дітей.

 

Однак, батькам варто розуміти, що їм в цій ситуації дуже важливо проявити саме дорослість і не відповідати на провокації грубістю.

 

Як вчинити, якщо ситуація в Вашому домі виходить з під контролю? Що робити якщо Ваш дитина потрапила в “погану компанію”? Як не зійти з розуму і пережити цей період зберігши хороші відносини в родині? На ці та багато інших питань дадуть відповідь психологи нашого центру Зебра.

 

Надаючи психологічну допомогу батькам підлітків, ми в першу чергу піклуємося про їхніх дітей і соціальному кліматі сім’ї. В ході терапії, Ви зрозумієте як важливо самому вчасно подорослішати і власним прикладом допомогти дорослішати вже власній дитині.

Онлайн консультація психолога для підлітків

Онлайн консультація психолога для підлітків доступна за попереднім записом у всіх фахівців, які надають психологічну підтримку підліткам в нашому центрі.

 

Вартість онлайн консультації не відрізняється від особистої зустрічі. Спеціаліст приділить Вам потрібну кількість часу, а також при необхідності надасть серію консультацій як очно так і онлайн.

 

Консультація психолога для підлітків онлайн безумовно краще рішення для батьків, чия дитина відмовляється йти на зустріч і відвідувати фахівця в центрі. Психолог онлайн може провести первинне консультування і визначитися з видом терапії, яка буде найбільш ефективною.

 

Якщо Ви не можете вирішити записатися до фахівця очно або отримати консультацію психолога онлайн – телефонуйте за номером, вказаним на сайті. Наш адміністратор допоможе Вам визначиться з вибором фахівця і запише на консультацію в зручний час в оптимальному форматі.

 

Якщо у Вас є питання до наших фахівців, можете задати їх через форму на сайті або пишіть нам в директ в нашому інстаграме.