ПСИХОЛОГ ДЛЯ ПІДЛІТКА В КИЄВІ

Якщо Вам потрібен психолог для підлітка в Києві, Ми до Ваших послуг. Психологічний центр Зебра – це місце, де завжди готові допомогти та підтримати у важкий період.

Без сумнівів підлітковий вік спричиняє чимало клопоту як батькам і вчителям в школі, так і самій дитині. Стосунки з однолітками виходять на новий рівень, адже змінюються інтереси відповідно до віку. Перше кохання і перші розчарування на тлі бурхливих гормонів змінюють звичну поведінку і світосприйняття підлітка.

Батьки не завжди розуміють, що відбувається з їх дитиною, та й підліток не завжди може пояснити свої вчинки та почуття. Тут і виникає необхідність залучити фахівця, який зможе побудувати міст через прірву, яка утворилася між підлітком і його сім’єю.

У Нас в Зебра психологи стануть для підлітка в першу чергу тим дорослим товаришем, який допоможе легко і правильно увійти в доросле життя. Не бійтеся звертатися за допомогою, адже це може суттєво полегшити Ваше життя.

ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА ПІДЛІТКІВ

Психологічна підтримка підлітків дуже необхідна, особливо в ситуації, коли батьки ще не адаптувалися до змін, які відбуваються з дитиною, що дорослішає, і не може самостійно надати необхідну підтримку. В такому випадку, тим самим дорослим – довіреною особою може стати для підлітка психолог.

Фахівець допоможе підлітку розібратися з тривогами та страхами, які незмінно супроводжують дорослішання, і знайти спільну мову з сім’єю. Підлітки проходять складний етап сепарації. Це важливий і дуже тривожний для сім’ї період. Підліток вже не дитина і перестає бути частиною злагодженої сімейної структури. Він починає позиціювати себе як особистість з власними бажаннями, прагненнями та особистим простором.

Багато батьків відчувають стрес від таких змін і, замість того, щоб проявити розуміння і дорослість, починають применшувати важливість бажань підлітка і продовжують виховувати його за своїми особистими лекалами. Однак, правильна сепарація, дасть можливість побудувати міцні сімейні стосунки та дасть гарантію близького емоційного контакту надалі між двома дорослими людьми.

Саме на цьому етапі психологічна підтримка підлітку важлива найбільше. Тому як зіпсовані стосунки в цьому віці призводити до холодності до батьків в майбутньому.

Depositphotos 244764734 ds 11111
img

ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА БАТЬКАМ ПІДЛІТКІВ

Без сумнівів психологічна допомога потрібна і батькам підлітків. Зрозуміти, що відбувається в голові дитини, яка ще вчора сиділа на колінах та розповідала смішні історії, а сьогодні закриває від Вас двері своєї кімнати, буває не просто. Але ще складніше правильно реагувати на подібні дії з боку дітей.

Однак, батькам варто розуміти, що їм в цій ситуації дуже важливо проявити саме дорослість і не відповідати на провокації грубістю.

Як вчинити, якщо ситуація в Вашому домі виходить з-під контролю? Що робити, якщо Ваша дитина потрапила в “погану компанію”? Як не зійти з розуму і пережити цей період, зберегти хороші стосунки в родині? На ці та багато інших питань дадуть відповідь психологи нашого центру Зебра.

Надаючи психологічну допомогу батькам підлітків, ми в першу чергу піклуємося про їхніх дітей та соціальний клімат сім’ї. В ході терапії Ви зрозумієте як важливо самому вчасно подорослішати та власним прикладом допомогти дорослішати вже власній дитині.

ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ ПСИХОЛОГА ДЛЯ ПІДЛІТКІВ

Онлайн консультація психолога для підлітків доступна за попереднім записом у всіх фахівців, які надають психологічну підтримку підліткам в нашому центрі.

Вартість онлайн консультації не відрізняється від особистої зустрічі. Спеціаліст приділить Вам потрібну кількість часу, а також за необхідності надасть серію консультацій як очно, так і онлайн.

Консультація психолога для підлітків онлайн безумовно краще рішення для батьків, чия дитина відмовляється йти на зустріч і відвідувати фахівця в центрі. Психолог онлайн може провести первинне консультування і визначитися з видом терапії, яка буде найефективнішою.

Якщо Ви не можете вирішити записатися до фахівця очно або отримати консультацію психолога онлайн – телефонуйте за номером, вказаним на сайті. Наш адміністратор допоможе Вам визначиться з вибором фахівця і запише на консультацію в зручний час в оптимальному форматі.

Якщо у Вас є питання до наших фахівців, можете задати їх через форму на сайті або пишіть нам в Direct на нашу сторінку в Instagram.