ПРО НАС, ПРО ЦЕНТР

Вітаю, мене звуть Марина Сорокіна і я засновник психологічного центру «Зебра». Я розповім Вам, наш любий гість, про історію створення центру.

Якось, літнього спекотного дня 2017 року, мені прийшла ідея відкрити психологічний центр. Ідея зріла в мені кілька років. Мною було пройдено шлях від акредитованого гештальт-терапевта, супервізора до тренера та провідної навчальних програм підготовки гештальт-терапевтів 1 та 2 ступені Київського гештальт інституту. Більше, про мене Ви зможете дізнатися на моїй сторінці у ФБ (facebook).

Окрім приватної психологічної практики, я довгі роки була координатором психологічної служби Благодійного фонду Ріната Ахметова. Починаючи з 2014 року я стала регулярним експертом на ток-шоу топових українських телеканалів ТРК Україна та ТРК Київ. Було бажання розвиватись далі, тоді й народилася ідея створення психологічного центру «Зебра». Це був непростий шлях, але бажання та інтерес взяли гору. Я усвідомлювала, що можу створити власний проект. Настав час масштабувати свої знання та досвід.

Напевно, кожному з Вас цікаво чому саме «Зебра». Я розповім про це. Наше життя пронизане контрастами, протиріччями, полярностями. Терези прийняття рішення розгойдуються в сторони «за» і «проти», «добре» і «погано», «ні» чи «так», «туди» чи «сюди».

Світ іноді здається пофарбованим у чорно-білі смуги, як тіла зебр «досконалість-нікчемність», «краса-потворність», «успіх-невдача». Але! Якщо раптом уповільнити крок з однієї смуги в іншу, затриматися в русі, можна помітити щось нове, наприклад, що відбувається з вами, коли ви йдете з однієї крайності в іншу. Саме це називається життям, цей крок. Або мить, як у пісні. Саме в такі моменти ми найбільше потребуємо підтримки, схвалення, прийняття, присутності інших людей.

Зебри підтримують один одного, після нападу хижака на стадо чи загибелі однієї тварини. Вони збиваються в щільну живу масу і тремтять, пульсують один одного. Бояться та знімають напругу разом. Зебряться.

Запрошую Вас, дорогий клієнт, а можливо партнер, позебритися в нашому центрі.

sorokina 001