ПСИХОЛОГІЧНЕ КОНСУЛЬТУВАННЯ В КИЄВІ

Вам необхідно психологічне консультування в Києві? Ми до Ваших послуг. Психологічний центр Зебра надає всі види психологічної допомоги. У нас Ви отримаєте необхідну підтримку і розуміння, які важливі під час будь-яких змін в житті.

Психологічне консультування в нашому центрі проводять досвідчені фахівці для яких кожен клієнт – це насамперед особистість, а не набір проблем. Комфорт і прийняття – це те, що чекає Вас, якщо Ви зважитеся прийти за консультацією до нас.

Наші психологи проведуть зустріч у зручний для Вас час. Ви також можете самостійно обрати фахівця і продовжити з ним подальшу терапію за необхідності.

ЩО ТАКЕ ПСИХОЛОГІЧНЕ КОНСУЛЬТУВАННЯ?

Психологічне консультування – це вид діяльності психолога, який направлений на вирішення конкретних запитів клієнта, що звернувся за допомогою.

Цей вид діяльності, як і будь-який інший, має свої чіткі правила та межі існування. Надавати послугу, тобто консультувати клієнта, має право психолог, який здобув відповідну освіту,  додатково пройшов курс навчанню консультування та підтвердив свою діяльність на практиці.

09
Depositphotos 244764734 ds 11111
small img

ПСИХОЛОГІЧНЕ КОНСУЛЬТУВАННЯ

Консультування більш короткотривале, ніж, наприклад, психотерапія. Зазвичай воно орієнтоване на 10 зустрічей, хоча в деяких випадках контракт може продовжуватись до 20.

Психолог консультант працює із запитом клієнта, допомагає окреслити ситуацію, що склалася, та далі, за запитом, надає додаткову інформацію, радить конкретну літературу, допомагає формувати навички для розв’язання проблеми.

В даному виді послуги психолог інформує, супроводжує в пошуку ресурсів, допомагає (якщо є в тому потреба) сформувати план дій, проводить інвентаризацію ресурсів, виявляє, що стоїть за конкретною ситуацією. Робота з ґрунтовними змінами та особистістю в цілому не проводиться.

НАВІЩО ПОТРІБНЕ ПСИХОЛОГІЧНЕ КОНСУЛЬТУВАННЯ

Психологічна консультація може слугувати підтримкою клієнта в кризові періоди.

Наприклад, при розлученні, переїзді. Коли конкретно хвилює неможливість адаптації до змін, що сталися. В таких ситуаціях клієнти можуть звертатися до психолога на конкретний проміжок часу. В такому випадку зазвичай частота зустрічей – 1 раз на тиждень, або 1 раз на 2 тижні.

Також зустрічаються разові консультації, в яких спеціаліст дає вектор для подальшого шляху, звертає увагу на те, що слід зауважити, яких спеціалістів залучити, інформує про те, як працює людська психіка, як розвивається особистість. В деяких питаннях цього може бути достатньо, якщо ви маєте ресурс та мотивацію, щоб розв’язувати питання власноруч.

Якщо ресурсу недостатньо або його немає, то консультант може стати тимчасовою опорою і підтримкою для вас.

ПСИХОЛОГІЧНЕ КОНСУЛЬТУВАННЯ ДІТЕЙ

Психологічне консультування дітей актуально як для школярів, так і для малюків дошкільного віку. Це саме той вид консультування, під час якого батьки можуть отримати інформацію про різні етапи дорослішання дитини, дізнатися про вікові особливості та кризи.

Якщо мова йде про дошкільнят, то це можливість дізнатися про розвиток дитини, про відповідність віковим нормам. Психологічне консультування дітей дає можливість правильно підготуватися до дитячого садка або школи. Пережити всі кризи дорослішання або змириться з появою другої дитини в сім’ї.

Психологічне консультування дітей в нашому психологічному центрі проводять дитячі психологи, які мають досвід спілкування з дітьми різного віку. Звернувшись до нас Ви отримаєте професійну консультацію в приємній та комфортній атмосфері.

ДОШЛЮБНЕ ПСИХОЛОГІЧНЕ КОНСУЛЬТУВАННЯ

Дошлюбне психологічне консультування може стати справжнім моментом одкровення для майбутнього подружжя. Спеціаліст, який його проводить, допоможе парі сформулювати ті важливі питання один до одного, відповідь на які має особливе значення для кожного з них. Під час сеансу пара зможе позначити особисті кордони та озвучити свої очікування від шлюбу.

Для пари дошлюбне психологічне консультування це своєрідний етап усвідомленого створення сім’ї. Вони отримують можливість дізнатися один одного краще. Вчаться усвідомлено розуміти та сприйняти відмінності один одного.

Для того, щоб записатися на Психологічне консультування до нас, Вам достатньо зателефонувати за номером, який Ви бачите на сайті. Ми завжди готові відповісти на будь-яке питання і стати для Вас тим місцем, де Ваше життя починає грати новими барвами. Телефонуйте вже зараз, не варто відкладати на завтра!