ГРУПОВА ТЕРАПІЯ В КИЄВІ

Групова терапія в Києві, як, втім, і в інших великих містах України, продовжує набирати популярність і має великий попит. А все тому, що ефективність групової терапії не поступається індивідуальним сеансам, а іноді й перевершує їх.

Групова терапія допомагає людині, що опинилася в оточенні людей зі схожими проблемами, поділиться переживаннями та отримати те розуміння, яке можуть не давати близькі. При цьому проблема, яка торкнулася не тільки тебе, здається вже не такою глобальною, що допомагає швидше прийти до більш продуктивної взаємодії клієнта і фахівця – психолога.

У нашому психологічному центрі Зебра групову терапію проводять досвідчені фахівці. Потрапивши до нас Ви не будете відчувати себе скуто або невпевнено. Ми знаємо як створити максимально комфортні умови для роботи групи.

Групи можуть бути тематичними – наприклад, сексуальність, сім’я, складні почуття, кризи, материнство і т.п., а можуть бути орієнтовані на терапію без теми, де терапевтом виступає сама група, а ведучий психолог допомагає «вирівнювати» стосунки між учасниками. Оптимальна кількість учасників – 6, максимальна – 12 осіб. Ведучий може бути один або двоє. Регулярність зустрічей – один раз у два тижні по три години.

ГРУПОВА ПОВЕДІНКОВА ТЕРАПІЯ

Групова поведінкова терапія широко застосовується для лікування будь-якого виду залежностей, при розладах харчової поведінки, фобіях і панічних атаках. Також свою ефективність вона показала в терапії обсесивно-компульсивних розладів і депресії.

Ґрунтується групова поведінкова терапія на зміні звичного людині сценарію поведінки, і закріплення нових звичок шляхом заохочень. Вважається, що саме шаблони поведінки відіграють основну роль при в розвитку і посиленні різних психологічних розладів.

Відповідно проблема, з якою людина звернулася до фахівця, вирішується формуванням нових звичок. Наприклад, при депресії людина найчастіше саме ізолюється від суспільства, що надалі ускладнює її стан. Відповідно дана поведінка може бути змінено завдяки застосуванню тих чи інших терапевтичних методів.

Пробувати себе в новій ролі, намагатися по новому будувати стосунки з людьми простіше при терапії в групах. Більшість сценаріїв може бути реалізовано під час терапевтичних сеансів. За необхідності для закріплення позитивного ефекту психотерапевт може також проводити з учасниками групи індивідуальні сеанси.

21
Depositphotos 244764734 ds 11111
small img

ГРУПОВА ГЕШТАЛЬТ ТЕРАПІЯ

Групова гештальт терапія якнайкраще доводить ефективність групових зустрічей. Гештальт терапія, як вид психотерапії, спрямована на те, щоб зменшити вплив минулих травм на поточні події в житті людини. Аби не повторювати старі сценарії, будувати стосунки з оточенням не відчуваючи страху і невпевненості.

Перебуваючи в групі кожен з учасників отримує шанс спробувати по новому вибудовувати стосунки, приміряти на себе абсолютно інші, раніше незнайомі йому, моделі поведінки та перестати переносити минулий негативний досвід в нове життя.

У групі у Вас з’явиться можливість побачити, як ви віддзеркалюєтеся в чужих очах, що ви транслюєте у світ і як світ реагує на вас. Чим більше віддзеркалень, тим чіткіше образ. Тим зрозуміліше, що залишити, а що – підкоригувати.

ГРУПОВА АРТТЕРАПІЯ З ДІТЬМИ

Групова арттерапія з дітьми це один з найефективніших видів роботи психотерапевта. Під час таких занять діти вчаться знаходити спільну мову з однолітками та вибудовувати стосунки в колективі. Арттерапія допомагає замкнутим дітям розкритися і набути впевненості у власних силах.

Свою ефективність групова арттерапія показала і в роботі з травмами. Діти які пережили втрату батьків, насильство в сім’ї або булінг однолітків за допомогою арттерапії знаходять спосіб передавати свої почуття та емоції. Сеанси допомагають їм пережити травматичну ситуацію і повернутися до нормального життя.

Арттерапія для дітей в групах також допомагає при проблемах в дитячо-батьківських відносинах. Краще зрозуміти свою дитину, з’ясувати потреби, про які не виходило поговорити з огляду на низку обставин і зрозуміти як слід правильно поводитися, щоб знайти спільну мову. Арттерапія – це шлях до гармонії як всередині сім’ї, так і за її межами.

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ ГРУПОВОЇ ТЕРАПІЇ

Ціни на послуги групової терапії варіюються від 600 до 1000 грн за одну зустріч і залежать як від теми групи, так і від кількості та кваліфікації фахівців які їх проводять. Найближчим часом ми плануємо набирати групи за наступними напрямками роботи:

• Стосунки з протилежною статтю (10 зустрічей – 2 рази на місяць)

• Профорієнтація (10 зустрічей для підлітків віком з 14 років)

• Кризи віку (терапія для жінок старше 45 років)

• Група підтримки для мам першокласників

Список тем за якими будуть набиратися групи постійно поповнюється.

Для того, щоб точно дізнатися актуальні теми та ціну групової терапії, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті, і наш адміністратор докладно Вам все розповість. Також ви можете скористатися формою і написати нам.

Якщо ж Ви не визначилися, що Вам підійде краще – групова терапія чи індивідуальна робота з фахівцем – також неодмінно телефонуйте. Ми підберемо для Вас найефективніший вид психотерапії, щоб Ваше життя неодмінно стало успішнішим та радісним!