НАВЧАННЯ

Ми за те, щоб наші клієнти та якнайбільше інших людей змогли покращувати не тільки своє життя, але й мали змогу ділитися досвідом та знаннями зі своїм оточенням. Робили світ кращим.

Для цього ми організовуємо низку практичних заходів та лекцій для всіх охочих. Практичні майстер-класи.

ОСЬ ДЕЯКІ ТЕМИ:

• Робота зі снами. Після нього ви зможете працювати та розбиратися зі своїми снами, а згодом — і з чужими.

• Написання казки–життєвого сценарію. Дізнаєтеся як влаштована ваше життя, якими символами наповнене та як можна корегувати те, що є у вашому житті.

• Внутрішній стиль. Ви дізнаєтеся чому вибрали той чи інший образ себе, що можна в ньому змінити, щоб виглядати та відчувати себе найкраще.

• Майстер-клас з теорії розвитку. Ви дізнаєтеся, як розвивалися самі та чому маєте те, що маєте. Як формуються ваші діти та що можна робити, щоб розвиток був м’яким та ефективним.

• Робота з психосоматикою. Попрацюєте зі своїми симптомами, дізнаєтеся як в людині влаштовані соматичні прояви, які функції вони несуть, на що впливають у стосунках. Подумаєте, чи варто що щось змінювати.

16
Depositphotos 244764734 ds 11111
small img

Ці та багато інших практичних майстер-класів будуть регулярно проводиться в нашому Центрі.

Лекції теж входять в нашу ідею навчання.

Теми лекцій матимуть як професійну орієнтацію для психологів, психотерапевтів, так і для всіх, кому цікаво дізнатися щось нове.

Очікуйте такі теми лекцій: популярно про депресію, співзалежні стосунки, нарцисизм, вихованню дітей, травми розвитку, грудне вигодовування, персональний стиль, як влаштовані почуття і для чого вони потрібні та ін.

Слідкуйте за нашим розкладом.