Психотерапія в психологічному центрі Зебра

Ще кілька років тому відвідування психотерапевта вважалось чимось, про що соромно говорити, і навіть певною мірою засуджувалось суспільством. Але сьогодні цінність та необхідність психотерапії визнана не тільки спеціалістами в цій області, але й багатьма пацієнтами, які наважились зробити цей непростий крок та вже отримали свої результати.

Якщо ви теж готові змінювати своє життя, центр Зебра пропонує сеанси психотерапії за різними напрямками. Наша команда спеціалістів із багаторічним досвідом гарантує індивідуальний підхід, дотримання високих стандартів та професійної етики у спілкуванні з клієнтами, анонімність, емпатію та небайдужість до вашої проблеми.

Для запису на прийом достатньо заповнити форму на нашому сайті. Впродовж доби з вами зв’яжеться співробітник центру, з яким ви можете обговорити деталі отримання послуг, подальший план дій, а також у якого отримаєте відповіді на всі ваші питання.

Види психотерапії

Сучасна психотерапія — це ефективний інструмент, який використовується не тільки для вирішення різних ментальних проблем, але й для покращення рівня життя, налагодження стосунків з рідними, розуміння себе, своїх ролей та взаємостосунків із соціумом.

В психотерапії не існує єдиного універсального рішення. Методи терапії підбираються відповідно до запиту клієнта. Але їх можна поділити на два типи — індивідуальні та групові. Як зрозуміло із назви, індивідуальна психотерапія проводиться із пацієнтом тет-а-тет та допомагає при роботі із внутрішніми проблемами, які людина не готова виносити на публіку. При груповій терапії робота проводиться в групах від 6 до 12 осіб.

09
Depositphotos 244764734 ds 11111
small img

Дитяча психотерапія

У випадку, якщо ваша дитина проявляє агресію, має високий рівень тривожності, проблеми у навчанні та у спілкуванні з однолітками, краще звернутись за порадою до психотерапевта та виявити можливу проблему на ранній стадії.

Дитяча психотерапія проходить у присутності обох або одного з батьків. В залежності від віку дитини, використовується один із таких методів, як ігротерапія, гештальт-терапія або проєктні методики.

Сімейна психотерапія

Сімейна психотерапія передбачає роботу з одним або одразу кількома членами сім’ї та спрямована на регулювання відносин, усунення конфліктів, поведінкових та емоційних розладів всередині сім’ї.

Групова психотерапія

За ефективність групова терапія нічим не поступається індивідуальним сеансам. Інколи навіть навпаки. Адже в умовах групової терапії людина опиняється в оточенні людей зі схожими проблемами та переживаннями, може отримати необхідне розуміння та підтримку, яких їй так не вистачає.

Групи можуть бути тематичними або орієнтованими на терапію без теми.

Сеанси психотерапії онлайн переваги та недоліки

Психотерапія онлайн користується надзвичайною популярністю, адже дозволяє ефективно використовувати свій час та планувати розпорядок дня. Крім того, відсутність прив’язаності до певного місця дозволяє обрати вам психолога серед широкого кола спеціалістів та проводити терапію в будь-якій, зручній для вас локації.

До недоліків цього формату терапії можна віднести незручності, які виникають через погане інтернет-з’єднання, терапевту може бракувати таких деталей, як мова тіла, тембр голосу або міміка клієнта. Також онлайн-терапія не підійде для людей із серйозними психічними захворюваннями.

Сучасна психотерапія методи та підходи

Сучасна психотерапія не обмежується декількома підходами, а охоплює безліч методик, які дозволяють людям з різними проблемами отримати всебічну та ефективну допомогу.

Екзистенційна психотерапія

Екзистенційна психотерапія розв’язує питання пов’язані із сенсом життя. Її методи використовують при депресіях, відчуття втрати сенсу життя або при переживанні пацієнтом втрати близької людини.

Позитивна психотерапія

Цей метод використовується для зміщення фокуса людини із її проблем на її переваги, вміння та ресурси. При позитивному підході здоровою вважається та людина, яка може осмислити та подолати проблемну ситуацію.

Медична психотерапія

Медична психотерапія використовується для лікування неврозів, прикордонних станів або наркотичних залежностей. Це форма комплексного лікування, при якому застосовуються медикаментозні, фізіологічні або гормональні методи лікування.