ГЕШТАЛЬТ-ТЕРАПІЯ

Гештальт терапія в Києві сьогодні один із найбільш затребуваних як і найефективніших напрямків психотерапії. У цьому висока кваліфікація фахівця грає ключову роль цьому виді практики. Адже, пройшовши курс гештальт терапії, ви усвідомите себе.

Зможете розпізнавати свої почуття, здійснювати вибори, використовувати творчий потенціал. Зможете вирішити питання особистісного та кар’єрного зростання. Подолаєте складнощі у міжособистісних відносинах. З’ясуєте свої потреби та способи їх задоволення. Знайдете баланс між близькістю та автономністю.

Щоб пройти курс гештальт терапії, Вам однозначно слід звернутися в наш психологічний центр Зебра. Ми знаємо все про психологію і допомагаємо кожному клієнту знайти свій особливий шлях до успіху, щастя та прийняття самого себе.

КОЛИ НЕОБХІДНО ВІДВІДАТИ ГЕШТАЛЬТ ТЕРАПЕВТА?

Коли необхідно відвідати гештальт терапевта? Однозначно, якщо вас щось турбує, пригнічує або лякає. У Вас є відчуття, що Ви проживаєте не своє життя. Коли Ви вже випробували всі доступні вам способи, але так і не отримали бажаного результату. Ви відчуваєте себе не на своєму місці в колективі або в стосунках. Ви перестали радіти. Якщо у Вашому житті є ситуації, з якими ви не можете впоратися самостійно. Повторювані сценарії. Та й в принципі, якщо Ви вже визначили, що потрібно “завершити гештальт”, пора на консультацію!

Кожне незавершена дія створює напругу. Вам знайоме те почуття, коли ви знову і знову прокручує в голові ситуації, що залишилися далеко в минулому, та говорите собі, що потрібно було повестися інакше, зробити не те і не так. Ситуація давно закінчилася, але ви продовжуєте про неї згадувати.

Завершити гештальт – означає задовольнити потребу. Завершити комплекс дій для пошуку можливостей її задоволення. Прибрати напругу пов’язану з актуальною потребою.

Image 4
small img

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ ГЕШТАЛЬТ-ТЕРАПІЯ

Вартість послуги гештальт-терапія як і загалом послуг психолога безпосередньо залежить від кваліфікації спеціаліста. Безперечно, чим вищий рівень фахівця, тим дорожча година його робочого часу.

Дізнатись вартість гештальт терапії Ви можете або у прайсі на нашому сайті, або зателефонувавши нам за вказаними номерами, якщо попутно у Вас виникли питання.

Якщо Ви вже вирішили відвідати гештальт терапевта або тільки задумалися про це, неодмінно дзвоніть. Ми готові відповісти на будь-які ваші запитання та налагодити Ваше життя разом із Вами!

ГЕШТАЛЬТ-ТЕРАПЕВТ У СВОЇЙ РОБОТІ СПИРАЄТЬСЯ НА ТАКІ ПРИНЦИПИ:

• Людина є цілісною особистістю та її досвід є унікальним.

• Фокус на усвідомлення потреб людини та механізми їх задоволення або незадоволення. Наприклад, вам не подобається, що партнер чи партнерка не виконують певні зобов’язання. Саме це стає причиною сварок у парі. Якщо розглядати цю ситуацію з позиції гештальт-терапії, то потрібно визначити потребу. Яка потреба стоїть за цими почуттями? Можливо усвідомивши її, можна знайти інший шлях її задоволення?

• Усвідомлення себе – є основою розуміння, що відбувається зі мною та з оточенням. Усвідомлення складається з відчуттів, емоцій, тілесних проявів, ідей, думок та багато іншого. Тобто це складний, але необхідний процес, якому можна навчитися під час терапії.

•Розширення свідомості.

•Більшість проблем виникає в тому місці, де людина не може сприймати реальність теперішнього моменту, а підміняє її попередніми уявленнями чи досвідом. Тобто, не можливо повірити, що в цих стосунках мене справді люблять, якщо в минулих було зовсім протилежне. Ці шори минулого не дають можливості побачити, що одні й ті ж слова, дії, вчинки несуть зовсім різний відтінок. Гештальт терапія базується на тому, що людина, яка ясно і чітко усвідомлює свою теперішню реальність, може самостійно розв’язувати власні проблеми.

• Принцип ”тут і зараз”.

• Що більше людина усвідомлює себе в моменті тут і зараз, то більше вона знаходиться в гармонії з собою.

• Повернення відповідальності.

• Що краще людина усвідомлює себе, то більша її відповідальність за власне життя.

ЧИ МОЖЕ ГЕШТАЛЬТ-ТЕРАПІЯ ЗРОБИТИ ВАС ЩАСЛИВОЮ ЛЮДИНОЮ? НІ.

Гештальт-терапія – це процес повернення себе собі. Тривалість його дуже різна і залежить в першу чергу від вас. Проте, обираючи цей напрямок терапії, ви дозволяєте собі зустрітися зі справжнім життям. Проживати його з усією повнотою, з усвідомленням кожного дня, відкриваючи для себе нові можливості, відчуваючи на повну всі грані власного життя.

Гештальт терапія ефективна в індивідуальній роботі, груповий, застосовна в організаціях, при психіатричних складностях, у роботі з психосоматикою, дітьми, парами та сім’ями.

Рекомендована мінімальна кількість зустрічей із одним гештальт-терапевтом – 10. Тривалість однієї зустрічі – 50 хвилин.