Допомога психіатра

Допомога психіатра може знадобитися будь-якій людині, адже наша психіка як і будь-який орган у нашому організмі вразлива перед зовнішніми впливами чи внутрішніми конфліктами. Ми звикли заплющувати очі на власну втому, не сприймати серйозно страхи і фобії, а також вважати, що психіатр — це фахівець, який лікує тільки “божевільних”.

Однак у сучасному світі тенденція отримувати допомогу від психіатра чи психотерапевта набирає обертів, адже від психічного здоров’я безпосередньо залежить якість життя та фізичне самопочуття.

У нас Ви можете отримати консультацію психіатра як очно, зберігаючи при цьому анонімність, так і онлайн. В особливих випадках можливий виїзд фахівця додому.

Наші фахівці консультують на високому професійному рівні, ми з увагою ставимося до проблем наших клієнтів та знаємо що таке такт та прийняття.

Наш центр був створений для того, щоб допомогу психіатра та психотерапевта тут зміг отримати кожен охочий.

Допомога психіатра в Києві

Отримати допомогу психіатра у Києві можна у Психологічному центрі Зебра.

Ми тут завжди відкриті до діалогу та націлені на покращення якості життя кожного нашого клієнта. “Зебра” має офіс на Подолі, де за попереднім записом Вас може прийняти наш психіатр. Або Ви можете отримати консультацію психіатра онлайн.

Щоб записатись до фахівця, Вам достатньо зателефонувати за номером вказаним на сайті або заповнити форму, і наш адміністратор зв’яжеться з Вами найближчим часом для уточнення всіх деталей.

11
Depositphotos 244764734 ds 11111
small img

Кому потрібна допомога психіатра?

Кому потрібна допомога психіатра? Практично кожен з нас у своєму житті проходить через складні обставини і потребує поради та підтримки. Коли ж стреси та перенапруги починають впливати на наш фізичний стан і порушується звичний ритм життя не зайвим буде отримати допомогу професіонала.

Перші “дзвіночки”, якими організм повідомляє нам, що щось йде не так і які краще не ігнорувати це:

• проблеми зі сном, такі як безсоння або постійна сонливість

• втрата апетиту чи постійне почуття голоду

• напади ядухи з незрозумілих причин

• постійна втома, забудькуватість та зниження пам’яті

• тяжкий стрес пережитий напередодні

• наявність соматичних (тілесних симптомів) за відсутності об’єктивних фізичних причин (психосоматика)

• головний біль психогенного характеру

• страхи, фобії, емоційна та тілесна напруга

• нав’язливі думки та/або дії

• панічні атаки

• нервові тики

• неконтрольована агресія

• зниження настрою

• різка зміна поведінки, інтересів, що викликає дискомфорт в оточенні людини

• галюцинації

На першій консультації фахівець збере анамнез життя та захворювання пацієнта, уточнить усю необхідну інформацію, проводить тестування, а також видасть консультативний висновок та при необхідності призначить лікування.

Повторна консультація може знадобитися контролю динаміки лікування, корекції схеми призначених препаратів. Також психіатр надасть Вам важливі рекомендації, наприклад, психологічної гігієни.

При лікуванні можливий формат психотерапії, якщо клієнту буде важливо працювати у психотерапевтичному полі. У роботі фахівець приділяє велике значення особистості пацієнта, а чи не його хвороби ізольовано.

Допомога психіатра онлайн

Допомога психіатра онлайн стає все більш актуальною. Мало того, що сучасний світ живе в умовах дефіциту часу, події, що відбуваються довкола, обмежують і наші пересування. Військові дії, економічна криза та карантин змусили більшість людей переглянути звичні способи отримання медичних послуг та попит на допомогу психіатра онлайн зріс.

Є безперечні переваги отримання консультації психіатра онлайн. Це можливість отримати допомогу у зручний для Вас час і не виходячи з дому, що дуже актуально для тих, хто має маленьких дітей або інвалідів на утриманні.

Також отримати консультацію психіатра онлайн можна і у випадку, якщо людина, якій потрібна допомога, навідріз відмовляється йти до фахівця або не може це зробити фізично через різні причини.

Консультація фахівця онлайн практично не відрізняється від особистої зустрічі, за винятком можливості провести деякі фізикальні методи огляду, наприклад перевірку ригідності м’язів або діаметр зіниці. Але це не так важливо, оскільки консультація передбачає переважно діалог. Призначення відправляються на електронну адресу, також надсилаються і фото рецепту на препарати, якщо це необхідно.

Допомога психіатра онлайн у нашому психологічному центрі можна отримати за допомогою Скайп, месенджерів Viber, Telegram, за попереднім записом. Оплата онлайн-консультації проводиться на карту спеціаліста центру перед початком сеансу.

Допомога психіатра на дому

Допомога психіатра на дому може знадобитися в разі загострення хронічних психічних розладів, літнім людям і людям з інвалідністю. Якщо Ви потребуєте професійної допомоги, але не можете відвідати фахівця очно і онлайн, телефонуйте і наш фахівець відвідає Вас за місцем проживання.

При виїзді на будинок дуже важливо мати можливість комфортно і в спокійній обстановці провести первинну оцінку стану людини, якому потрібна допомога. Для чого бажано організувати бесіду в окремій кімнаті, де буде стіл і стілець для фахівця. Якщо не буде потрібно госпіталізація в стаціонар то крім первинної консультації психіатра на дому, Вам пропишуть схему лікування і навіть видадуть рецепт на препарати, якщо буде така необхідність.

Термінова допомога психіатра

Термінова допомога психіатра може знадобиться, коли поведінка людини загрожує життю і здоров’ю оточуючих або йому самому. В такому випадку, правильним буде викликати карету швидкої допомоги і доставити його в спеціалізований заклад для подальшого отримання кваліфікованої допомоги, але вже в умовах стаціонару.

Якщо ж термінова допомога психіатра це – бажання клієнта, а не життєва необхідність, Ви можете звернутися в наш психологічний центр і уточнити, коли можливий запис до психіатра на найближчий час, або отримати консультацію онлайн.

Ми завжди раді допомогти Вам поліпшити самопочуття, підвищити настрій і добится того, щоб якість Вашого життя відповідало Вашим бажанням. Телефонуйте! Разом ми впораємося з будь-якими проблемами.