Онлайн психолог Україна

У сучасному світі для того, щоб людина відчувала себе здоровою і щасливою, могла повноцінно насолоджуватися життям, важливо не тільки приділяти увагу фізичному здоров’ю, дуже важлива турбота про свій емоційний стан. Не варто нехтувати такими явними сигналами, як апатія, підвищена дратівливість чи нервозність, конфлікти з партнером, непорозуміння чи відсутність довіри у стосунках із дітьми. У таких випадках краще не відкладати похід до фахівця та записатися на прийом до психолога онлайн.

 

Консультація психолога онлайн – це зручний та ефективний спосіб отримати професійну допомогу від фахівця без необхідності фізичної присутності.

Крім того, що онлайн терапія дозволяє отримувати лікування з будь-якого куточка планети, для пацієнтів, яким складно відкриватися і ділитися своєю проблемою, такий підхід дієвіший і дає кращі результати.

Як проходить консультація психолога онлайн

Існує кілька простих рекомендацій, яких варто дотримуватися під час проведення консультацій із психологом онлайн. Для того щоб ви почувалися максимально комфортно, могли довіритися і відверто розмовляти з фахівцем, під час проведення сеансу в приміщенні не повинно бути сторонніх осіб. Тому краще уникати таких місць, як ресторани кафе або парки, де навколишній шум заважатиме зосередитися.

 

Також наперед подбайте про якість вашого інтернет-з’єднання. Воно має бути стабільним, а швидкість трафіку – достатньою для відеодзвінка. Для проведення консультації бажано використовувати планшет чи ноутбук замість телефону. Так вам не доведеться весь час тримати телефон у руках, а камера матиме необхідну область огляду — від темряви до грудної клітки. Якщо у вас все ж таки немає можливості використовувати інший пристрій, телефон краще закріпити на поверхні і не тримати в руках.

07
Depositphotos 244764734 ds 11111
small img

Переваги онлайн консультації психолога

Консультація з психологом по скайпу має все більший попит через низку вагомих переваг. Найбільш очевидний плюс такого формату терапії – це доступність. Якщо ви знаходитесь в іншій країні і потребуєте допомоги, але не знаєте місцевої мови або у вашому населеному пункті просто немає кваліфікованого фахівця, то онлайн психолог — це найкраще рішення.

 

Онлайн терапія стане зручним варіантом для людей із щільним робочим графіком чи сімей з маленькими дітьми. Ви можете підлаштовувати графік проведення зустрічей під себе, заощадивши витрати і час, пов’язані з поїздками на очні сеанси терапії.

 

Якщо для вас похід до психолога – це додатковий стрес, вихід із зони комфорту, то краще віддати перевагу онлайн консультації. Так ви почуватиметеся більш спокійно і зможете довіритися фахівцеві, що позитивно впливатиме на ефективність терапії.

 

Послуга психолога онлайн також дає можливість вибору із широкого кола професіоналів. Незалежно від місця знаходження, ви зможете підібрати психолога, який спеціалізується саме на вашій проблемі та підходить саме вам.

Ціна консультації психолога онлайн в Україні

Ціна онлайн консультації психолога залежить від різних факторів: рівня кваліфікації спеціаліста та його специалізації, тривалості сеансу, формату терапії чи регіону, в якому працює психолог.

 

Вартість сеансу у психолога онлайн варіюється від 900 до 1200 грн. за годину. Дізнатися докладнішу інформацію ви можете, залишивши заявку на нашому сайті.