Пошук себе або чи живу я своїм життям?

Багато людей полюють на трендові професії, які існують на ринку праці, і все одно продовжують ігнорувати свою мрію. Більш сміливі та відважні починають реалізовувати те, про що мріяли всі ці роки. Якщо з якихось причин не вистачає сміливості та страхи паралізують здорові думки, варто знайти сили та розібратися, що ховається за цими страхами. Що є тією силою, яка Вас зупиняє.

Де і як знайти сміливість, щоб піти за своєю мрією?

Напевно, найважливіше це все-таки усвідомити її. Зрозуміти, чим хочеться займатися насправді і як до цього можна прийти. Важливо підготуватися до реалізації зміни професійної діяльності та не робити все різко. Залишаючи для себе якусь безпеку. Наприклад: у вигляді щомісячного доходу. Почати можна з проходження курсів, робити це паралельно з основною роботою. Потім можна починати брати маленькі замовлення, щоб мати можливість на практиці зрозуміти наскільки це вам подобається і виходить. Якщо ви відчули внутрішні сили міняти професійну діяльність, то будьте сміливішими та починайте нову сторінку у своєму житті.

img blog 06
pic
Багато молодих людей, закінчивши школу, не до кінця розуміють яку професію обрати для самостійного життя. Часто на їх рішення впливають їхні батьки або значущі дорослі. За підсумком, коли молода людина закінчує університет і освоює професію, вона усвідомлює, що це не те, чим їй хотілося б займатися в житті. І тут починається внутрішній конфлікт, то я роблю, що хочу? Живу я своїм життям? Людина починає замислюватися про зміну професії, але чим вона хотіла б займатися дуже часто теж не знає.

Чому все-таки важливо реалізувати свою професійну мрію?

Одна третина нашого життя проходить на роботі, тому важливо проводити цей час із задоволенням. Щаслива людина працює якісніше. Якщо ви не спробуєте працювати в тому напрямку, який Вам щиро цікавий – Ви ніколи не дізнаєтеся, наскільки успішно Ви могли б бути реалізовані в цій сфері. Безумовно, Ви можете почути в собі голос скептика, який буде Вас зупиняти та відмовляти від змін у Вашому житті. У Вас може бути стабільна робота і, з одного боку, недоцільне рішення починати все з початку. Але з іншого боку, якщо у Вас є почуття внутрішнього дискомфорту і небажання робити те, що Ви робите останні пару років, варто зайнятися пошуком цікавої для Вас роботи. Молоді люди зараз рідко мають по 10 і більше років стажу роботи. Зараз є нормою займатися саморозвитком і пошуком себе. Роботодавці останні роки інакше дивляться на короткостроковий досвід роботи молодих людей. Розуміючи, що йдучи до університету після школи, не всі мали певну уяву про майбутню професію.

Зараз все частіше молоді люди звертаються до психологів і психотерапевтом, тому що відчувають, що обраний ним спосіб життя їх не задовольняє. Чим може бути ефективний фахівець в таких питаннях? Він допоможе розібратися які Ваші сильні сторони, а де – зони розвитку. Ви зможете прийти до усвідомлення, в якій сфері Вам краще розвиватися і чому. Вам буде легше ухвалити рішення, а також Ви зможете підвищити самооцінку. Ці та багато інших якостей будуть Вам необхідні на шляху підкорення нових професійних висот.

small-img
Автор статті