Ресурсна терапевтична група по роботі з травмою
800 грн

Ресурсна терапевтична група по роботі з травмою

Запрошуємо учасників в терапевтичну групу по роботі з травмою. Дана група задумана, як місце, де можна отримати ресурс і підтримку, не заглиблюючись в темряву травматичного досвіду.

 

Етимологічно, слово “ресурс” походить від старофранцузької resourdre, що спочатку мало значення “встати знову” або “відновитися”. Спираючись на глибинне значення цього поняття, запрошуємо вас подбати про власне відновленні.

 

Дати триденних модулів:

 

1. 23.05
2. 30.05
3. 06.06
4. 13.06
5. 20.06
6. 27.06

 

Вартість однієї зустрічі – 800 гривень.

 

Час зустрічей: 12: 00-15: 00, з кавою-брейком.

Формат зустрічей – оффлайн, з індивідуальною відповідальністю за стан свого здоров’я.

Мінімальна кількість учасників – 8, максимальне – 12.

qwe
qwe1

У травматичному досвіді, найчастіше, ми опиняємося самотні, скуті шоком і стресом від того, що відбувається, позбавлені опор, пов’язаності з навколишнім світом, коли вся тілесна і психічна енергія спрямовані на виживання. А після травмуючого події світ і відносини можуть здаватися не такими як раніше.

 

Терапевтична група, сама по собі, є ресурсним місцем: досвід перебування в безпеці серед інших людей – цілюще, ви можете бути побачені, почуті, прийняті. Ви можете поділитися своїм досвідом – як ви справляєтеся, можете запозичити досвід інших – якими способами справлятися користуються вони. У терапевтичній групі можна знову пережити себе в пов’язаності з людьми. У даній групі ми запропонуємо вам практичні інструменти з відновлення тілесних ресурсів і власного голосу, також практики настройки дихання і центрування, з надією, що ви зможете застосовувати їх у своєму повсякденному житті.

NB Група не для вас, якщо:
  • ви перебуваєте в гострому психотическом стані
  • ви приймаєте психотропні препарати за призначенням лікаря-психіатра
  • ви не маєте достатніми тимчасовими і емоційними ресурсами для проходження групи
  • ви в даний момент переживаєте гострі наслідки насильства або психічної травми
  • ви не маєте досвіду особистої терапії